Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan servisimiz 1000 m² lik kapalı alana sahip iş yerimizde Fiat marka araçların tüm modellerinde orijinal Yedek Parça - Kaporta - Boya - Motor - Mekanik - Elektrik - Elektronik ve oto yıkama hizmetleri ile alanında uzman 3 kişilik kadromuzla 15 yılı aşan ve kaliteli hizmet sunma,müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki itibarıyla desteklenen deneyimi ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. Fiat özel servis olarak orijinal ve muadil yedek parça ve işçilikte müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek parça, motor, mekanik, kaporta, boya, Elektrik Elektronik) kendi bünyesinde hızlı, pratik orjinal ve temiz bir şekilde hizmet verilmektedir. Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir müdahalede bulunmadan aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

Servisimizde bulunan  çekici aracımız, uzman ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Servis olarak FİAT müşterilerine özel servisimizde hizmet vermekten memnuniyet duyarız..

Servisimiz AC DELCO AKÜ ve KARAT Güç Sistemleri (AKÜ) VARTA-SAFA-ENERGIZER -OPTIMA-DELPHI Yetkili satıs ve servisidir.

FİAT MARKA VE MODEL ARAÇLARINIZA SERVİSİMİZDE EGZOZ EMİSYON PULU VERİLMEKTEDİR.

AYRICA TÜM MARKA VE MODEL ARAÇLARINIZINDA KAPORTA - BOYA İŞLEMİNİ SERVİSİMİZDE YAPILMAKTADIR VE SERVİSİMİZ TÜRKİYENİN EN ÖNDE GELEN ON SİGORTA ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI SERVİSİ'DİR.

© Her hakkı saklıdır. 2016 Isparta Fiat Özel Servisi.